KTÓRĄ PLATFORMĘ HANDLOWĄ WYBRAĆ DLA OPCJI?

--- reklama ---
Nie daj się oszukać funduszom inwestycyjnym! Osiągnij regularny zysk inwestując samodzielnie w akcje na rynku kapitałowym. Zobacz więcej >>


Którą platformę wybrać?

Platforma Handlowa Opcji Binarnych Opteck jest bez wątpienia jedną z najlepszych na rynku opcji binarnych. Jej największą zaletą jest to, że oferuje ona rzeczywiste ceny aktywów zgodne z wartościami przedstawianymi przez Reuters. Dodatkowo nie obciąża klienta żadnymi opłatami za przeprowadzanie transakcji finansowych. Depozyt może zostać złożony na wiele sposobów w każdym dogodnym dla klienta momencie. Wszystkie wpłacone środki oraz wykonywane transakcje są zabezpieczane przez system COMODO.

Opteck dba również o edukację swoich użytkowników i udostępnia im darmowy eBook, tutoriale oraz indywidualne szkolenia, dzięki którym nawet początkujący inwestorzy mogą zacząć zarabiać na opcjach w bardzo krótkim okresie czasu. Opteck posiada zespół specjalistów finansowych, którzy nieustannie analizują rynek i wysyłają sygnały handlowe klientom. Codziennie dostarczają oni istotne i spójne informacje na temat rynków finansowych, przedstawiają nowości oraz aktualizują podane wcześniej wiadomości i na bieżąco informują użytkowników na temat wszelkich możliwości handlowych. Sygnały handlowe obejmują wszystkie popularne aktywa a to gwarantuje, że przedsiębiorcy w każdym momencie są świadomi tego, jaki kierunek powinni obrać inwestując w przeciągu najbliższych godzin.

ZALETY OPTECK:

Duży wybór instrumentów finansowych (Towary, Waluty, Indeksy, Akcje – także polskie)

Prosta w obsłudze platforma handlowa w języku polskim

Nawet do 100% zysku

Konto demo

Bonus do pierwszego depozytu w wysokości do 50%

Zabezpieczenie inwestycji do 15% zwrotu w przypadku przegranej opcji

Co miesiąc specjalne promocje /Towary Apple dla nowych inwestorów/

Broker zapewnia edukację z zakresu obsługi platformy oraz inwestycji

Handel mobilny

Sygnały transakcyjne

Zabezpieczenie SSL COMODO

Sprawdź jak inwestuje się w Opcje Binarne i zarejestruj się już dziś!